Lojistik Çözümleri

Kargo şirketlerinin teknik altyapılarıyla entegre olan sistemimiz sayesinde sipariş alımından teslimata, tüm süreç yönetimi her adımda kusursuz işliyor.

Lojistik şirketlerinin teknik alt yapısıyla sağladığımız uçtan uca entegrasyon sayesinde; bir ürünün satın alımının gerçekleşmesiyle birlikte, dijital sipariş takibimiz anında başlar. Hazırladığınız siparişin kargo şirketi tarafından kurumunuzdan alınması, siparişin durumunun her süreçte alıcıya bildirilmesi ve teslimat bilgilendirme süreci, Pratik E-ticaret Sistemleri’nin kuracağı altyapı ile dijital platformda, online yönetilir ve takip edilir.

Tek tuş ile sipariş
Hazır olan siparişler kargo şirketine bildirilir, bunların kapıda ödeme ya da peşin ödeme olup olmadığı ve adres bilgisi eksiksiz olarak aktarılır.

"Siparişiniz kargoya verildi" bilgisi
Kargo görevlisi e-ticaret şirketinin deposundan ürünü alır ve bunu kargo şirketinin deposuna ulaştırılır. Pratik E-ticaret Sistemleri’nin teknik alt yapısıyla entegre barkod sistemi sayesinde siparişin kargoya verildiği, SMS ve/veya e-posta ile alıcıya bildirilir.

Anlık sipariş durumu kontrolü
Teslimat için yola çıkarılan kargo, Pratik E-ticaret Sistemleri’nin lojistik entegrasyonu sayesinde her an alıcı tarafından takip edilebilir.

Ürünün teslim edildiği bilgisi
Ürün alıcıya teslim edilir edilmez, "Satın aldığınız ürün adresinize teslim edilmiştir." bilgisi e-posta ve/veya SMS yoluyla kendisine ulaştırılır.

yurtici-kargo ptt-kargo surat-kargo aras-kargo mng-kargo byexpress-kargo ups-kargo dhl-kargo aramex-kargo borusan horoz-lojistik kargola pts sendeo verar-kargo

E-bülten Aboneliği

email E-posta Adresi

©2023 FK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

×
Merak ettiklerinizi hemen sorabilirsiniz.