Mesafeli Satış Sözleşmesi

ÖN BİLGİLENDİRME

MADDE 1- SATICI BİLGİLERİ

MADDE 1.1 – SATICI

Ünvanı: FK Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTİ
Adresi: Zuhuratbaba Mahallesi, İncirli Caddesi, No: 71, Daire: 8, Bakırköy/İstanbul
Telefon: 02125037637

MADDE 1.2 - ALICI

Müşteri olarak pratiketicaret.com alışveriş sitesine üye olan kişi. Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.

MADDE 2 -SATIŞA KONU ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ

Mal ya da hizmetlerin temel özelliklerini pratiketicaret.com adresinde yer almaktadır. Ürünün temel özelliklerini kampanya süresince inceleyebilirsiniz.

Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

Ürünün türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi, satış bedeli, ödeme şekli, siparişin sonlandığı andaki bilgilerden oluşmaktadır.

MADDE 3 - GENEL HÜKÜMLER

3.1) ALICI, pratiketicaret.com internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder. ALICI; bu Ön Bilgilendirmeyi elektronik ortamda teyit etmekle, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce, SATICI tarafından ALICI'ya verilmesi gereken adres, siparişi verilen ürünlere ait temel özellikler, ürünlerin vergiler dahil fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyid etmiş olur.

3.2) Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde yer ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.

3.3) SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

MADDE 5- ŞİKAYET

ALICI her türlü şikayetini [email protected] adresine veya 02125037637 numaralı telefon aracılığı ile iletir. SATICI Müşteri Memnuniyeti İlkesi çerçevesinde her türlü soruna çözüm getirmekle yükümlüdür.

İşbu Ön Bilgilendirmenin uygulanmasında, Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar ALICI’nın mal veya hizmeti satın aldığı ve ikametgahının bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

E-bülten Aboneliği

email E-posta Adresi

©2023 FK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

×
Merak ettiklerinizi hemen sorabilirsiniz.