Ödeme Sistemleri Çözümleri

Kusursuz işleyen ödeme sistemleriyle rahat ve güvenli bir e-ticaret platformu sağlıyoruz. Bu hizmet ile sizin memnuniyetinizin, müşterilerinizin memnuniyeti ve sadakati anlamına geldiğini iyi biliyoruz.

Lojistik şirketlerinin teknik alt yapısıyla sağladığımız uçtan uca entegrasyon sayesinde; bir ürünün satın alımının gerçekleşmesiyle birlikte, dijital sipariş takibimiz anında başlar. Hazırladığınız siparişin kargo şirketi tarafından kurumunuzdan alınması, siparişin durumunun her süreçte alıcıya bildirilmesi ve teslimat bilgilendirme süreci, Pratik E-ticaret Sistemleri’nin kuracağı altyapı ile dijital platformda, online yönetilir ve takip edilir.

E-ticaret sistemlerinde ödeme süreci en önemli aşamalardan biridir. Yaptığımız çalışmalar ve deneyimlerimiz göstermektedir ki bu alandaki herhangi bir aksaklık, müşterilerinizin düzenli alışveriş alışkanlığının kesintiye uğraması riskini beraberinde getirir.

Pratik E-ticaret Sistemleri olarak biz; sanal pos, 3D sanal pos altyapıları ile entegre çalışmaktayız. Bu entegrasyon hem ödeme sürecinin sorunsuz ilerlemesi hem de işlemlerin kayıt altına alınarak kullanıcı dostu çözümler sunulması ve olası sorunlara hızlı çözümler üretebilme kabiliyeti anlamına gelir.

ipara paytr iyzico paypal akbank denizbank finansbank is kuveytturk teb vakifbank yapikredi ziraat halkbank garanti moka parampos stripe weepay

E-bülten Aboneliği

email E-posta Adresi

©2023 FK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

×
Merak ettiklerinizi hemen sorabilirsiniz.